Nigdy niczego nie można być pewnym, dlatego możemy otrzymać za darmo samochód zastępczy i nagle nim spowodujemy wypadek. Może znowu nie być to nasza wina, ale co wtedy? Czy trzeba będzie płacić za naprawdę takiego samochodu? Bardzo dobrą wiadomością jest to, że taki samochód posiada pełne ubezpieczenie. Często biorąc samochód z wypożyczalni pełnego ubezpieczenia nie mamy i wtedy, jeśli dojdzie do poważnej szkody to trzeba będzie płacić z własnej kieszeni. Tutaj takich problemów nie ma. Tutaj mamy pełne ubezpieczenie OC oraz AC, dlatego możemy się swobodnie takim samochodem poruszać po drogach. Lepiej żeby do wypadku nie doszło, ale nie wszystko można przewidzieć, dlatego dobrze, że nie musimy w razie kłopotów płacić za to wszystko. Wszystkie koszty związane z ubezpieczeniem nie są pokrywane przez nas. My otrzymujemy taki samochód zastępczy z oc generali i oni za wszystko płacą. Właśnie, dlatego jest to oferta dla nas. Mamy problemy z samochodem to nie czekamy tylko dzwonimy po auto zastępcze, które szybko przyjedzie na miejsce.

Ubezpieczenie AC na samochód

Wiele osób zadaje sobie pytanie czy mając AC mogą skorzystać z samochodu zastępczego? Wszystko będzie zależne czy to pełen pakiet czy mini. Warto to sprawdzić zanim zainteresujemy się takim samochodem, bo jeśli nasz pakiet tego nie uwzględnia to wszystkie koszty z tym związane trzeba będzie pokryć we własnym zakresie, a kwota może być naprawdę bardzo wysoka. 

Jak oddać samochód zastępczy

Zakładamy taką sytuacje, że jechaliśmy na wakacje i podczas podróży setki kilometrów od domu nasz samochód uległ wypadkowi. Co teraz? Otrzymujemy samochód zastępczy, ale czy mamy go zwrócić w tym mieście, w którym jesteśmy? To mało dla nas opłacalne, dlatego trzeba dowiedzieć się jak to wygląda. Wystarczy sprawdzić to na https://comfortcar.pl/wypozyczalnia-samochodow-warszawa/, gdzie mamy odpowiednią firmę.  Na szczęście pojazd można oddać w większych miastach nawet tam gdzie mieszkamy lub pracujemy. Nie ma konieczności robienia specjalnie wycieczki do innych miast.