Karty paliwowe przyspieszają zakupy dokonywane na stacjach benzynowych i znacznie obniżają koszty tankowania. Wiele firm obawia się jednak, że do ich założenia niezbędny jest stos dokumentów oraz depozyt. Nie ma jednak się czym martwić. Procedura zamawiania kart FLOTEX POLSKA jest szybka i bezproblemowa.

Jak zamówić kartę paliwową FLOTEX POLSKA

Karta paliwowa FLOTEX POLSKA oferuje swoim posiadaczom szereg korzyści. Aby zacząć z niej korzystać wystarczy uzupełnić wniosek o wydanie karty drogą online oraz przesłać skany dokumentów rejestrowych firmy ((NIP, REGON, odpis KRS lub CEIDG)). Nie wymagane są żadne gwarancje bankowe i ubezpieczeniowe, nie trzeba składać depozytu. Karta przychodzi na wskazany adres w ciągu około 10 dni roboczych drogą pocztową.

W trakcie jej zamawiania warto się zastanowić, który z typów będzie najbardziej odpowiedni. FLOTEX POLSKA posiada elastyczną ofertę, która pozwala na wydanie karty imiennej (wystawiana jest na nazwisko konkretnego kierowcy), karty na numer rejestracyjny danego pojazdu lub karty wydanej na firmę. Dzięki temu z oferty firmy mogą korzystać małe, jak i duże przedsiębiorstwa.

Jakie korzyści daje karta paliwowa FLOTEX POLSKA

Korzystanie z kart paliwowych bez depozytu FLOTEX POLSKA przynosi szereg korzyści. Pozwalają one płacić bezgotówkowo za transakcje paliwowe i pozapaliwowe na ponad 3,5 tys. stacji na teranie całej Polski a także zbierać punkty w programach lojalnościowych za tankowanie na stacjach ORLEN, BP, SHELL oraz AMIC. Dużą popularnością cieszy się usługa „Mapa cen” pozwalająca na porównanie cen ON dla stacji, na których miało miejsce tankowanie w ciągu ostatnich 14 dni i wybór najkorzystniejszej oferty. Karta do minimum ogranicza formalności – raz w miesiącu generowana jest faktura zbiorcza oraz specyfikacja wszystkich dokonanych transakcji. Firma FLOTEX POLSKA przygotowała także atrakcyjne usługi dodatkowe dla swoich klientów. Wśród nich wymienić można usługę viaToll pre-paid, która daje możliwość wnoszenia opłat w trybie przedpłaconym na bramkach autostradowych w Polsce oraz usługę mobiParking, dzięki której można płacić za postój w płatnych strefach parkingowych ponad 80 miast Polski za pomocą smartfona.

Karty paliwowe bez depozytu? To możliwe! Specjalna oferta od FLOTEX POLSKA pozwala na zamówienie określonego typu karty, który najlepiej będzie pasował do potrzeb danej firmy – sprawdź sam na: https://www.flotex.pl/karty-paliwowe/. Karta paliwowa to oszczędność nie tylko pieniędzy, ale też czasu. Kierowcy mogą szybciej płacić za tankowanie, a księgowym łatwiej jest prowadzić rozliczenia za sprawą zminimalizowania formalności. Karta usprawnia funkcjonowanie firmy, warto ją więc założyć już dziś!