Osoba nietrzeźwa, która znajduje się w ruchu ulicznym stwarza ogromne zagrożenie dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego. Aby takie ryzyko wyeliminować konieczne staje się wykorzystanie profesjonalnego urządzenia, służącego do badania poziomu stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. Alkomat pozwala na szybkie przeprowadzenie badań i zapewnia wiarygodne i dokładne wyniki pomiarowe. Dzięki tego rodzaju urządzeniu każdy, odpowiedzialny kierowca wie, kiedy może wsiąść za kółko swojego auta. Pośród wielu produktów na rynku na uwagę zasługuje produkt amerykańskiej marki Lifeloc.

Alkomaty LieGuard – czym się charakteryzują

To wysokiej klasy urządzenia, które wyposażone są w czułą jednostkę pomiarową, a jest nią sensor elektrochemiczny. Jest on bardzo ważnym elementem i można śmiało powiedzieć, że jest sercem urządzenia. Dzięki niemu wyniki pomiarowe są bardzo dokładne i powtarzalne, a sam sensor cechuje się długą, wzmocnioną żywotnością. Modele LifeGuard są światowej klasy urządzeniami w których zakres pomiarowy wynosi do 4 promili, zaś dokładność do setnych części promila. To testery trzeźwości, które mogą pracować w różnych warunkach i zawsze świetnie się sprawdzają – poznaj je na: https://www.kalibrujemy.pl/24_lifeguard

Jakie zalety mają alkomaty LieGuard

Amerykański produkt posiada układ, sprawdzający stan sensora przed kolejnym badaniem, dzięki któremu możliwe jest wykonanie następnego wiarygodnego testu. Urządzenie wyposażono w szereg funkcji, które kontrolują na bieżąco jego funkcjonowanie, informują o wszelkich nieprawidłowościach i przypominają o zbliżającym się terminie kalibracji. Ponadto wyposażony jest w czytelny, 3 cyfrowy wyświetlacz LCD o dużej rozdzielczości. Alkomat jest bardzo szybko gotowy do pracy, bo już w przeciągu 3 sekund i w równie błyskawicznym czasie odbywa się pomiar. To urządzenie, które przeznaczone jest dla różnego rodzaju zakładów pracy, instytucji, firm transportowych, ponieważ można je wykorzystać jako materiał dowodowy w rozprawach sądowych. To także doskonała propozycja dla odpowiedzialnych kierowców.

Alkomaty prosto ze sprawdzonego sklepu

Testery alkoholu amerykańskiej marki dostępne są jedynie w sklepie Kalibrujemy.pl, który jest wyłącznym dystrybutorem tych urządzeń na polskim rynku. Przed wysyłką sprawdzamy alkomat pod kątem poprawności wskazań, jest on skalibrowany i w pełni gotowy do pracy.
LieGuard wykorzystywany jest przez amerykańską policję, co świadczy o jego ponadprzeciętnej jakości, skuteczności i niezawodności. Urządzenie posiada certyfikat CE Unii Europejskiej oraz certyfikat Amerykańskiego Transportu Drogowego – D.O.T. To idealny alkomat dowodowy nie tylko dla policji.