Co zrobić aby uspokoić dziecko, a jednocześnie przyczynić się do jego prawidłowego rozwoju? Oczywiście należy sięgnąć po odpowiednie zabawki i produkty, tworzone z myślą o naszych pociechach. Do takich zaliczają się produkty dla dzieci Caretero, z huśtawką dla niemowlaków Bugies na czele. To przemyślane urządzenie jest bezpieczną konstrukcją, która rytmicznie się bujając, uspokaja dziecko, zachęca go do snu i sprawia, że w naturalny sposób pozbywa się stresu i zdenerwowania.

Jak działa huśtawka dla niemowlaków Caretero Bugies?

To prosta konstrukcja, wykonana z metalowego stelaża, do którego została przymocowana gondola. Maksymalna waga dziecka, które może bezpiecznie korzystać z huśtawki to 12kg. Huśtawka idealnie nadaje się do użytku nawet przez najmłodsze dzieci, tuż po urodzeniu. Wbudowane pasy bezpieczeństwa sprawiają, że umieszczone w huśtawce dziecko jest bezpieczne i nie grozi mu wypadnięcie czy nawet samoczynne wyjście z huśtawki. Urządzenie pozytywnie wyróżnia się na tle swojej konkurencji, przede wszystkim za sprawą elektronicznego modułu sterującego pracą urządzenia. Ciche i niezawodne silniki elektryczne, posiadają regulację szybkości kołysania, a także można zaprogramować czas ich pracy. Dzięki temu, rodzic który dobrze zna swoje dziecko, może ustawić tryb kołysania na 15 minut, wiedząc że po tym czasie jego dziecko bezpiecznie zaśnie w miękkich objęciach fotelika. Przyczyniając się do zwiększenia komfortu dziecka, oparcie huśtawki może być regulowane w dwóch stopniach pochylenia.

Huśtawki dla niemowlaków Caretero Bugies

Atrakcje dla dzieci

Duży wybór kolorów, ale przede wszystkim 12 gotowych kompozycji melodyjek sprawia, że dziecko szybko polubi swoją nową huśtawkę, znajdując w niej nieskończoną radość wypoczynku. Takie huśtawki dla niemowląt Caretero Bugies to również duże ułatwienie dla rodziców, którzy będą mogli wygospodarować kilka wolnych godzin dla siebie.

Huśtawkę w stałej sprzedaży posiada sklep internetowy Techsat24.pl , który udostępnił nam ten model do testów.