Kolorowe poszetki stanowią obiekt pożądania niejednego mężczyzny. Ale czy rzeczywiście poznałeś wszystkie zasady ich doboru do swojego stroju? Przypadkowo założone poszetki nie gwarantują sukcesu. Co więcej, mogą stać się przysłowiowym gwoździem do twojej wizerunkowej trumny. Jeśli nie chcesz podzielić losu dziesiątków innych ignorantów, poświęć parę minut i dowiedz się, które poszetki zakładać, a które nie, jeśli masz na sobie krawat lub muchę.

Biała poszetka to uniwersalność

Rozpocznijmy od tego co najłatwiejsze. Czyli od poszetek w kolorze białym. Są one najbardziej uniwersalne, a tym samym stanowią bezpieczny wybór na każdą okazję. Bez względu na to, w jakim kolorze masz krawat lub czy w ogóle go posiadasz, biała poszetka w brustaszy to szyk i elegancja. Możesz się pokazać z nią w każdym miejscu i okolicznościach i możesz być pewnym tego, że twój wygląd będzie znakomicie się prezentował. Pamiętaj tylko kilku ważnych rzeczach. Białe poszetki muszą być nieskazitelnie czyste. Nie ma prawa znajdować się na nich jakakolwiek plamka. Będzie doskonale widoczna na białym tle, przynosząc ci sporo wstydu, jeśli ktokolwiek ją zauważy. A gwarantujemy że na pewno zauważy, bo poszetki w dalszym ciągu są noszone przez niewielką ilość mężczyzn.

Poszetki kolorowe i wzorzyste

Jeśli po jakimś czasie znudzą ci się białe poszetki, będziesz mógł sięgnąć po te kolorowe i wzorzyste. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś już na samym początku kupił kilka różnych modeli, które będziesz mógł swobodnie wymieniać, zależnie od pozostałych elementów ubioru. Zasada do zapamiętania – kolor poszetki może nawiązywać lub uzupełniać kolor krawata albo muchy. NIE WOLNO zakładać poszetek w tym samym kolorze, co wymienione wcześniej elementy. Poszetka jest miłym dla oka dodatkiem. Ma się odróżniać od reszty ubioru, stając się twoim elementem charakterystycznym. Dlatego zawsze zakładaj poszetki, które mają inny kolor i są wykonane z innego materiału jak krawat bądź mucha. Pioronujący efekt masz wtedy gwarantowany.