Suszarko-lokówki umożliwiają suszenie oraz stylizację włosów, dzięki czemu każda pani może czuć się pięknie, wyjątkowo, komfortowo. Pielęgnowanie urody to bardzo ważna czynność, a włosy doskonale podkreślają piękno każdej pani. Stylizować można krótkie, średnie oraz długie włosy. Suszarko-lokówki to sprzęt typu 2 w 1, nie trzeba kupować już dwóch sprzętów, doskonale zastąpi je suszarko-lokówka. 

Dyson Airwrap Complete ma piękny, fuksjowy kolor. Już samo oglądanie tego sprzętu wspaniale poprawia nastrój. Urządzenie odbiega wyglądem od innych suszarko-lokówek, wypuszcza powietrze pod dużym ciśnieniem, tworząc miniwir, a dzięki temu włosy błyskawiczie układają się w efektowne loki. Brzmi dobrze? Nie tylko brzmi, ale tak właśnie jest. Przewód jest długi, ma aż 2,6 metra, co ułatwia pracę, nie trzeba układać włosów przy samym gniazdku. Moc suszarko-lokówki to 1300 W, a przepływ powietrza 13 l/s. Waga lokówki to tylko 680 gramów, jest to urządzenie lekkie i niewielkie, o wymiarach 271 x 41 x 48 mm. 

Znana marka, czyli Rowenta

Rowenta  CF9530F0 to dobra suszarko-lokówka. Firma Rowenta słynie z wyrobów wysokiej jakości, warto zatem sięgnąć po ten sprzęt. Podwójne jonizatory zwiększają produkcję jonów, jednocześnie ograniczając elektryzowanie się włosów. Dzięki powłoce ceramicznej włosy mają piękny połysk, automatyczne obroty szczotki stylizują doskonale włosy. Dzięki temu urządzeniu możliwa jest profesjonalna stylizacja w domu. Szczotka obraca się w obu kierunkach, ładnie układając włosy. Atutem urządzenia jest trzystopniowa regulacja prędkości oraz temperatury pozwala kontrolować urządzenie i nie doprowadzić do uszkodzenia włosów. 

Philips Volumebrush HP8664/00 to nowoczesność i styl. Dzięki temu urządzeniu powstają wspaniałe stylizacje. Włosy są wygładzone i połyskują, a obrotowa szczotka 50 mm zwiększa objętość włosów, jednocześnie ułatwiając ich układanie. Szczotka z wysuwanymi ząbkami tworzy fale bez splątań. Piękna fryzura jest gwarantowana po zastosowaniu tej suszarko-lokówki. 

Te trzy urządzenia to absolutny top urządzeń do suszenia i stylizowania fryzur, polecamy je każdej pani dbającej o urodę i styl. 

Ranking suszarko-lokówek do włosów to podpowiedź dla każdej pani, która poszukuje dobrego sprzętu do pielęgnowania włosów.