Prasowanie stery ubrań tradycyjnym żelazkiem nigdy nie należy do przyjemności. Zabiera sporo czasu i siły, a efekty rzadko bywają zadowalające. Zdarza się, że przez chwilę nieuwagi można wyświecić lub przypalić tkaninę i zniszczyć odświętne lub wizytowe ubranie. Szybkie prasowanie nie wchodzi w grę, bo powstają nieestetyczne zagniecenia i ubiór staje się niechlujny. Co zatem zrobić by szybko i efektywnie prasować? Trzeba zainwestować w nowoczesny system do prasowania INNOSTEAM.

Dlaczego warto w niego zainwestować

INNOSTEAM to innowacyjne urządzenie, którego konstrukcja została dokładnie przemyślana, ponieważ jest owocem wieloletniej pracy szwajcarskich inżynierów. Dzięki temu, że zastosowano w nim szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych system jest bardzo wydajny, łatwy w obsłudze i komfortowy w użytkowaniu. To urządzenie o atrakcyjnym, nowoczesnym designie, które posiada lekką konstrukcję i jest bardzo wygodne w składaniu. Ale to nie jedyne jego zalety, bo ma ich znacznie więcej.

Jakie jeszcze zalety ma ten system

INNOSTEAM PLUS posiada unikalną stopę żelazka, wykonaną z polimeru, co sprawia, że temperatura żelazka jest dostosowana do każdego rodzaju tkaniny. Nie potrzeba stosować nakładek teflonowych oraz termostatu, regulującego temperaturę. Dzięki takiemu rozwiązaniu można prasować bardzo komplikowane kroje, delikatne, lekkie materiały z cekinami, niemowlęce ubrania, a nawet grube, zimowe płaszcze. Stacja parowa jest gotowa do pracy w mniej niż 30 sekund. Można ją napełniać każdym rodzajem wody. Jej ogromną zaletą jest fakt, że nie wymaga odkamieniania, czyszczenia ani płukania, co przedkłada się na znaczne oszczędności czasu. Urządzenie generuje stałe ciśnienie pary, która jest drobna i delikatna, dzięki czemu z łatwością można rozprasować trudne zagniecenia czy kanty na rękawach. Zapewnia doskonały poślizg podczas prasowania.

Szybkie i łatwe prasowanie

INNOSTEAM PLUS skraca czas prasowania o połowę i daje spektakularne efekty, które są nieosiągalne dla żelazek tradycyjnych. Podczas prasowania nie potrzeba się martwić, że lekka, tiulowa sukienka zostanie przypalona ani, że drogi garnitur ulegnie wyświeceniu. Można prasować każdy rodzaj garderoby w sposób szybki, efektywny i bez wysiłku. Minimalny nakład pracy i profesjonalne efekty to zalety, dzięki którym prasowanie stanie się prawdziwą przyjemnością.
System do prasowania INNOSTEAM pozwoli na znaczne skrócenie czasu prasowania, dzięki czemu możesz go przeznaczyć na relaks i wypoczynek.