Każdy z nas wie, iż woda jest nam niezbędna do życia, dlatego też dostęp do niej powinien być powszechny i bezproblemowy. Jednak jakość tej płynącej w naszych kranach nie wszędzie jest tak wysoka, by nadawała się ona do picia bez wcześniejszego przegotowania. W takim wypadku rozsądnym rozwiązaniem jest zamawianie wody do domu lub firmy. W dzisiejszym wpisie chcielibyśmy właśnie przybliżyć zalety jej dostawy do miejsca pracy.

Praktyczne rozwiązanie dla pracowników


W dużych zakładach pracy, gdzie zatrudnionych jest kilkadziesiąt lub kilkuset pracowników, trudno jest wyobrazić sobie sytuację, by kilkanaście osób na raz przygotowywało sobie ciepłe napoje. Dlatego też w takim wypadku dostawa wody do firmy w dystrybutorach i rozmieszczenie ich na całej powierzchni zakładu jest praktycznym sposobem zadbania o komfort pracy osób tam zatrudnionych.
Obecnie istnieje możliwość nie tylko zamawiania dystrybutorów z wymiennymi butlami, ale także filtrujących, na stałe podłączonych do sieci wodociągowej. Dzięki temu nie ma konieczności wymiany zużytych butli, co przy sporym zapotrzebowaniu na wodę może być kłopotliwe i kosztowne.
Korzystając z oferty dostawców bogatej w składniki mineralne i odżywcze wody, dbamy także o zdrowie naszych pracowników. Jakość przygotowywanych przy użyciu tego rodzaju wody napojów oraz potraw jest bez porównania wyższa, niż tych, do których wykorzystywana jest tzw. kranówka.

Spore oszczędności dla firmy


Dostawa wody do firmy ma także zalety ekonomiczne, o których nie wolno zapominać. Ceny, jakie firmy płacą za korzystanie z miejskiej sieci wodociągowej, są wysokie i nie zawsze mają swoje uzasadnienie w jakości usługi i towaru. Dlatego też alternatywa, jaką jest woda dostarczana do firmy, wydaje się o wiele bardziej opłacalna.
Woda do firmy trafia zawsze w zamkniętych pojemnikach, co zapewnia jej czystość oraz wysoką zawartość składników mineralnych, tak potrzebnych w trakcie wykonywania trudnych prac fizycznych, czy też w gorące dni spędzane w biurach lub innych zamkniętych pomieszczeniach.
Na rynku działają profesjonalne firmy takie jak Aquamo, która zapewnia nie tylko krystalicznie czystą wodę, ale także elastyczne plany dostaw dostosowane do specyfiki danej firmy, a to wszystko na bardzo atrakcyjnych warunkach.