Hotel Mazurski Raj to miejsce dla tych, którzy szukają wyjątkowej oferty na wypoczynek niezależnie od pory roku. Pobyt w naszym hotelu pozwala choć na chwilę zatrzymać się w codziennej gonitwie oraz stresie, jaki zazwyczaj nam towarzyszy. Chcemy, aby nasi goście poczuli dogłębny relaks oraz dali ponieść się urokom mazurskiej przyrody, a także skorzystali z naszych propozycji na pobyt pełen atrakcji. Nasz hotel posiada niezwykle dogodne położenie – tuż nad jeziorem Bełdany, w dość sporej odległości od miasta, co pozwala odczuć prawdziwie intymną i kameralną atmosferę. Dobry hotel Mazury jest konieczny dla zaznania głębokiego i pełnego odpoczynku.

Wysoki standard pobytu

Wakacje to wyjątkowy okres w roku, który powinien być dla nas źródłem przyjemności. Jest to czas, kiedy nie odmawiamy sobie wszelkiego rodzaju atrakcji. Ofertę naszego hotelu dopasowaliśmy więc zgodnie z tym, czego oczekują nasi goście. Nasza wypożyczalnia sprzętu wodnego posiada łodzie, motorówki, kajaki oraz rowerki wodne. Stanowią one obowiązkowe wyposażenie dla turystów, którzy stawiają na aktywny wypoczynek. Na życzenie klientów organizujemy szkolenia dla sterników. Pobliskie tereny zachęcają również do spacerów lub wielokilometrowych wycieczek czy wypraw rowerowych. Natomiast na terenie naszego obiektu działają aż dwie restauracje, w których uzdolnieni kucharze przygotowują dania i napoje z szerokiej karty dań kuchni europejskiej. Nie brakuje również lokalnych smaków w tym tradycyjnych dań regionalnych, jakie powstają w oparciu o wyjątkowe składniki pozyskiwane z niedaleka.

Oferta odpowiednia dla każdego

Dzięki naszej szerokiej ofercie jesteśmy w stanie zaoferować komfortowe warunki pobytu każdemu, kto zdecyduje się do nas przyjechać. Zapraszamy pojedyncze osoby, pary oraz rodziny z dziećmi. Przyjmujemy również wszelkiego rodzaju pracownicze wyjazdy czy integracje, podczas których możemy zorganizować różnorakie atrakcje jak na przykład wyścigi regat.