Czym jest druk offsetowy i czy go potrzebujesz? Niezwykle wydajną techniką drukowania jest druk offsetowy. Ta technika druku jest bardzo tania w porównaniu do jakości wykonania, która jest na bardzo wysokim poziomie.

Kiedy wybrać druk offsetowy

Technologie wykorzystywane przy tym rodzaju druku sprawiają, ze koszta pojedynczego nadruku są bardzo małe. Niestety koszta przygotowań do rozpoczęcia produkcji są dużo większe. Do rozpoczęcia produkcji należy: przygotować maszynę drukującą, naświetlić matrycę, przygotować odpowiednie blachy oddzielnie do każdego koloru oraz przygotować kliszę. Wszystko to przekłada się na to że opłacalność tego wyboru zaczyna się dopiero przy dużych nakładach. Jeżeli wiec do wydrukowania jest kilka tysięcy wizytówek bądź kilka tysięcy egzemplarzy gazet, magazynów czy książek technika ta staje się bardzo opłacalna. Zatem jeżeli jesteś zainteresowany w wydrukowaniu wizytówek bądź magazynów czy gazet w nakładzie kilku tysięcy sztuk, oraz liczysz na profesjonalnie wyglądający nadruk Ragus oferuje to w dobrej cenie, w zamian za zaufanie otrzymujesz profesjonalnie wykonaną usługę oraz obsługę klienta.

Teczki ofertowe 

Teczki ofertowe są bardzo ważnym elementem marketingowym , a od dawna wiadomo o tym jak dużą rolę w sprzedaży odgrywa marketing, są czymś co wyróżnia firmę, a co za tym idzie wyróżnia produkt oraz usługę oferowaną przez firmę. Ten mały z pozoru nic nie znaczący element bardzo ociepla wizerunek wielu firm na rynku. Wykonanie teczki ofertowej z odpowiedniej jakości materiałów, oraz z profesjonalnym nadrukiem jest tak samo ważne, a może i ważniejsze co starannie oraz dobrze zrobiony projekt nadruku. Firma Ragus zajmująca się profesjonalnym nadrukiem oferuje teczki ofertowe z doskonałej jakości nadrukiem wykonaną z dobrego materiału. Jeżeli chcesz aby twoja firma posiadała teczkę ofertową która przykuje wzrok potencjalnego nabywcy oferowanych usług, firma Ragus zapewnia to w bardzo dobrej cenie w stosunku ceny usługi do jakości wykonania.