Baterie wyprodukowane w technologii litowo-jonowej mają zdecydowaną przewagę nad tymi, tworzonymi w starych, tradycyjnych technologiach. Stanowią one idealne rozwiązanie dla pełnego wyzwań i ciągle rosnących potrzeb współczesnego biznesu. To produkty bardzo wydajne, które cechują się długotrwałą żywotnością i dużo szybciej się ładują. Można je doładować w dowolnym momencie, co ma ogromne znaczenie w przedsiębiorstwach logistycznych i magazynach, gdzie praca trwa w szybkim i ciągłym tempie. Jakie są zalety baterii jonowo-litowych i gdzie można je kupić? Odpowiadamy!

Baterie jonowo litowe – czym się charakteryzują

Baterie li-ion doskonale się sprawdzą wszędzie tam, gdzie systemy transportowe pracują w reżimie pracy ciągłej, bez zmian. Możliwość szybkiego doładowania to ogromna zaleta, dzięki której firma może wydajniej pracować, a przez to osiągać większe zyski. Baterie litowo jonowe bardzo dobrze znoszą doładowywanie, bez żadnego uszczerbku wpływającego na ich funkcjonalność, nie tak jak w przypadku baterii wykonanych w technologii kwasowo-ołowiowej, gdzie doładowywanie może prowadzić do zasiarczenia i uszkodzeń wewnętrznych. Akumulatory litowo-jonowe cechują się bardzo wysoką gęstością energii, co sprawia, że są najtańszym i najwydajniejszym rozwiązaniem dla firm logistycznych, magazynów i branży produkcyjnej. Ponadto to produkty lekkie i wytrzymałe. Nie bez znaczenia jest fakt, że są przyjazne środowisku, gdyż nie emitują do atmosfery żadnych, szkodliwych gazów. Nie mają efektu pamięci, mogą wydajnie pracować w niskich temperaturach i nie zapalają się, ani nie eksplodują, gdyż bateria jest zabezpieczona specjalnym systemem. Poznaj ofertę na: http://www.bater.pl/baterie-litowo-jonowe/

Baterie jonowo litowe – wybierz doświadczonego producenta

Rynek oferuje bogaty wybór baterii, ale zawsze należy pamiętać, żeby postawić na wysoką jakość. Tańsze odpowiedniki nie będą tak wydajne i żywotne i mogą się wyróżniać jedynie ceną. Właśnie dlatego warto wybrać baterie od firmy Bater.pl. To producent, który posiada jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie linii produkcyjnych w Polsce i Europie. Baterie li-ion spełniają wszystkie rygorystyczne normy i standardy, dzięki czemu są produktem niezwykle wydajnym i ekonomicznym.
Jesteśmy doświadczonym producentem i dostawcą, który na polskim rynku działa już od 1990 roku. Dzięki najnowocześniejszych technologiom i urządzeniom najwyższej klasy możemy produkować baterie, które są dostosowane do wymagających potrzeb współczesnego biznesu. Jakość naszych produktów jest poświadczona wieloma certyfikatami.