Stolica Małopolski ściąga co roku miliony turystów dzięki swojej niesamowitej architekturze, bogatej ofercie turystycznej i wielu atrakcjom. O aktywności dla turystów w Krakowie nie trudno. Prócz zwiedzania Wawelu, Kopca Kościuszki, Sukiennic, rynku, Kościoła Mariackiego to cudowne miasto oferuje nam niesamowitą przygodę z bronią w ręku. Świetnym miejscem na spędzenie wolnego czasu jest strzelnica w Krakowie, ponieważ zagwarantuje nam niezapomniane przeżycia oraz świetną zabawę.

Strzelnica zazwyczaj jest kryta i bezpieczeństwo tam zapewnią nam doświadczeni, pełni pasji instruktorzy. Ponadto lokal dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych i obcokrajowców. Strzelnica oferuje nam pełen wachlarz broni do wyboru. Możemy wybierać wśród rewolwerów, karabinów i pistoletów centralnego zapłonu oraz strzelb gładkokulofowych. Możemy strzelać z tak niesamowitych broni jak Roger Black Hawk. W cenę każdego pakietu wliczone są: amunicja, tarcze, wypożyczenie broni, pilna opieka instruktorska i szkolenie wstępne. Niezależnie od pogody możemy postrzelać. Strzelnicę można wynająć, a nawet urządzić tam wieczór panieński, kawalerski, urodziny, bądź imieniny. Sezon rozpoczyna się pierwszego kwietnia, a kończy się trzydziestego września- w tym okresie pierwszeństwo rezerwacji w szósty dzień tygodnia mają grupy zorganizowane powyżej sześciu osób. Dla zagranicznych turystów najwygodniejszą możliwością będzie dokonanie rezerwacji na strzelnicy w Krakowie za pośrednictem dedykowanego serwisu na: https://www.bumperball.pl/experiences/shooting-range-krakow/.

Istnieje również możliwość zakupienia kuponu prezentowego dla bliskiej osoby. Strzelnica jest już dostępna dla osób powyżej jedenastego roku życia pod pilnym okiem opiekuna prawnego. W ofercie są także dostępne szkolenia dla firm ochroniarskich lub służb mundurowych. Reasumując jeżeli chcemy aktywnie spędzić czas w Krakowie, doszlifować swoją pasję, albo oderwać się od monotonii życia codziennego strzelnica jest idealnym miejscem na spędzenie czasu.